اطلاعیه ایمن سازی

با #اطلاعیه   با سلام و احترام خدمت مشتریان عزیز ،   طی چند روز اخیر شاهد برخی حملات کرک و اسکن بر روی سرور مشتریانی که نسبت به ایمن سازی سرور مجازی خود اقدام ننموده بودند هستیم ، لذا با توجه ... بیشتر »

10th Feb 2021
لغو سرویس های آلمان

با سلام و احترام.   متاسفانه با توجه به افزایش روز افزون نرخ ارز و سایر مشکلات و تحریم های بین المللی تصمیم به کنسل کردن سرور های آلمان و انتقال سرویس مشتریانی که تمایل دارند به ایران ... بیشتر »

25th Sep 2020
بروزرسانی قیمت ها

#اطلاعیه   با سلام و احترام خدمت مشتریان عزیز ،   به اطلاع می رساند به دلیل افزایش بی رویه نرخ ارز و همچنین عدم افزایش قیمت سرویس های بیا تو هاست در طی یکسال گذشته قیمت تمامی سرویس ها از جمله ... بیشتر »

19th Jul 2020
انتقال سرور مجازی ایران

#اطلاعیه   به اطلاع مشتریان سرور مجازی ایران می رساند به دلیل مشکلات گزارش شده از سمت شما مشتریان عزیز و بررسی های انجام شده تصمیم به جا به جایی دیتاسنتر گرفته شد ؛ لذا می بایست اطلاعات سرور ... بیشتر »

26th Jun 2020
انتقال سرور مجازی آلمان

#اطلاعیه   به اطلاع مشتریان سرور مجازی آلمان می رساند به دلیل مشکلات گزارش شده از سمت شما مشتریان عزیز و بررسی های انجام شده تصمیم به خرید سرور جدید گرفته شد ؛ لذا می بایست اطلاعات سرور خود را ... بیشتر »

5th Jun 2020
اطلاع رسانی

#اطلاعیه   ⚠️⚠️⚠️ با سلام و احترام به کاربران و همکاران عزیز ،   به اطلاع می رسانیم فردی با آیدی تلگرامی : ( @network_k ) و نام ( Bia2host.com ) در حال کلاهبرداری می باشد ، لذا تاکید می گردد به هیچ وجه این ... بیشتر »

8th Apr 2020
انتقال سرور های ایران و آلمان

#اطلاعیه   با سلام و احترام .   سرور ایران(برج میلاد) و آلمان(هتزنر) به سرور قوی تری در حال انتقال است . لطفا از تمامی اطلاعات خود بکاپ تهیه نمایید . *توجه : در صورت بروز هرگونه مشکل در اطلاعات ... بیشتر »

22nd Jan 2020